Poštovane studentice i studenti,

Obratila nam se studentica 2. godine Sveučilišnog diplomskog studija Medicinsko laboratorijske dijagnostike koja provodi istraživanje u svrhu izrade diplomskog rada na studentima 2. godine preddiplomskih i integriranih studija svih sastavnica Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku pod znanstveno-stručnim vodstvom prof. dr. sc. Maje Miškulin.

Moli Vas za sudjelovanje u istraživanju pod nazivom Utjecaj znanja o infekciji uzrokovanoj humanim papiloma virusom na procijepljenost te općenite stavove o cijepljenju u studentskoj populaciji koje se provodi putem anketnog upitnika dostupnog na poveznici.

Znam da smo svi opterećeni brojnim upitnicima sa svih strana ali imajte razumijevanja i izdvojite par minuta svoga vremena kako biste pomogli kolegici u izvedbi diplomskog rada.

Unaprijed hvala,

prof DCK