OBAVIJEST IZ KNJIŽNICE PTFOS

Dragi studenti,

u skladu s mjerama suzbijanja epidemije bolesti COVID-19 te naputkom MZO, od ponedjeljka, 13. rujna 2021. godine ČITAONICA Knjižnice PTFOS-a ponovno radi od 7:30 do 18:30 te korisnici mogu biti u prostorima čitaonice uz obavezno pridržavanje svih epidemioloških mjera.

Radi sprečavanja širenja infekcije obavezno je poštivanje uputa o radu te pridržavanje najviših higijenskih standarda:

1. u prostoru čitaonice se boravi s maskom koja prekriva nos i usta, a na ulazu u čitaonicu potrebno je dezinficirati ruke,

2. obavezna je fizička distanca korisnika te korisnika i osoblja od 2 m u svim smjerovima,

3. mjesta na kojima je dopušten rad korisnika su označena.

Preporuča se da korisnici unaprijed rezerviraju mjesto i građu potrebnu za rad u čitaonici (elektroničkom poštom, telefonom, dostavom popisa i sl.).

U korisničkim prostorima Knjižnice istodobno može boraviti najviše 17 korisnika.

Korisnici posuđenu građu mogu vratiti i bez ulaska u prostor knjižnice na način da građu odlože u posebno označene korpe, u zgradi uprave Fakulteta, u dnu stepeništa za knjižnicu.

Molim korisnike da se pridržavaju svih spomenutih mjera i uputa

S poštovanjem,

Voditeljica knjižnice

Sanda Hasenay, knjiž. savjetnica