Tehnologija prerade sirovina biljnog podrijetla II (voće i vino) - Laboratorijske vježbe

Prehrambeno-tehnološki fakultet Osijek

Katedra za tehnologiju voća i povrća

Katedra za prehrambeno inženjerstvo

Tehnologija prerade sirovina biljnog podrijetla II (voće i vino)

OBAVIJEST

Laboratorijske vježbe iz gore navedenog kolegija biti će održane prema oglašenom rasporedu za vježbe (http://www.ptfos.unios.hr/index.php/studentska-sluzba/oglasna-ploca/studenti-vjezbe).

Vježbe će se izvoditi u studentskom laboratoriju br. 37, a nastavnik će po studente doći u 10:55 h na glavni ulaz.

Studenti su dužni na vježbe doći 10 min ranije od predviđenog termina, također prilikom ulaska i boravka na fakultetu dužni su održavati minimalni razmak od 1,5 m te se držati propisanih pravila vezanih za dezinfekciju i higijenu. Proučiti upute za laboratorijske vježbe koje se nalaze na web stranici fakulteta u nastavnim materijalima, a na vježbe je potrebno ponijeti samo kutu i zaštitnu masku. Utvrđeni koridor za dolazak na vježbe se nalazi u prilogu.

doc. dr. sc. Ante Lončarić